Durszlak.pl Lista Blogów Kulinarnych
Kategorie: Wszystkie | Feng shui | O życiu | Przepisy | Robótki domowe | Zdrowie
RSS

O życiu

wtorek, 23 kwietnia 2013

Pora na planowanie wyjazdów: tych dłuższych i tych krótszych. Od czasu jak w naszym domu śmiga dziecko zawsze patrzymy czy w okolicy sa jakieś atrakcje dla synka. W ubiegłym roku bylismy w Parku Krasnala w Nowej Soli w województwie lubuskim i powiem Wam: jest to raj dla dzieci...Po prostu raj.Sami w tym miejscu będziemy żałować, że nie jesteśmy już dziećmi.

Park Krasnala to wielki park zabawy dla dzieci. Nie wiem czy potrafię wymienić wszystkie atrakcje:

Niezliczona ilość ślizgawek (moje dziecko przetestowało każdą), huśtawek, labirynty

Wspaniałe gipsowe zwierzęta: wieeeeelki miś, dinozaury, zebry, słonie, wielbłądy, żubry,krowy, koniki i inne bajkowe stwory.

I oczywiście największy na świecie KRASNAL o wysokości 5,41m wpisany oczywiście do sławetnej księgi! I obok niego wielka PANI KRASNALOWA!

To naprawdę taki mały Disneyland w polskim wydaniu.

Jest czysto, zielono, sa ławeczki dla rodziców, latem można tam kupić lody i pamiątkowego balonika. Mozna napić się pysznej kawy, a nawet pograc w gry.

Wstęp na teren tego magicznego placu zabaw: BEZPŁATNY, a zabawa murowana!!!

 

11:49, madzik120 , O życiu
Link Komentarze (2) »
środa, 03 kwietnia 2013

Przeczytałam gdzieś ostatnio, że głównym powodem jakie mąż i żona na sali rozwodowej podają jako przyczynę, że chcą się rozwieść jest "nuda w związku". Jestem zszokowana. Nie przemoc, nie zdrada, ale nuda. Zastanowiłam się ile jest takich małżeństw, które jeszcze wezmą rozwód z powodu nudy. Nudzicie się w małżeństwie? Czujecie, że fajnie byłoby coś zmienić? Patrzę na mojego męża i nie mogę powiedzieć, że jest nudny. Jest cudownym człowiekiem i choć jesteśmy juz tyle lat po ślubie wcale nie odczuwam znudzenia. Ale o małżeństwo trzeba przecież dbać jak o pisklę. Uwielbiam rozmawiać z moim mężem, zna mnie już na wylot, wie czego potrzebuję. Wzrusza mnie kiedy układa naczynia w zmywarce albo zamiata podłogę lub kiedy mówi synowi, że go kocha.Uwielbiam poranną kawę, którą mi robi każdego dnia, bo smakuje jak żadna inna. Podziwiam go za to, że zawsze wymyśla sobie jakieś pasje i dzieli się tym ze mną. Czuję się zaopiekowana choć wcale nie sądzę, że mój mąż jest pantoflarzem. Małżeństwo jest jak ogród, im bardziej go uprawiasz i dbasz o niego tym bardziej on rozkwita, a kiedy zupełnie przestajesz się nim interesować zaczynają rosnąć w nim chwasty i staje się brzydki. No to skąd bierze się ta nuda w małżeństwie?

09:48, madzik120 , O życiu
Link Komentarze (4) »
wtorek, 19 marca 2013

MultiBabka zmotywowała mnie do podsumowania obejrzanych zimą filmów, a że zima się przeciąga to trochę się nazbierało....:

"Nietykalni" to zdecydowanie numer jeden-wspaniał film:bawi, wzrusza, skłania do przemyśleń...Wiem, że za miesiąc ma być dołączony do znanej babskiej gazety.:)

"Nad życie"-wyciskacz łez, raczej tylko dla kobiet.

Nazywam się Khan-kolejny mądry i wzruszający film o miłości

Życie Pi- nieco innna wersja Robinsona, kto lubi tygrysy-to film dla nich

Kod niesmiertelności-mnie nie poruszył, może to raczej dla facetów?

Siedem dusz-brrrr mam ciarki na samą myśl, film o poczuciu winy i wymierzaniu sobie poczucia sprawiedliwości

Pięć metrów nad ziemią-film dla nastolatków, dla mnie nuda.

Spadkobiercy-dla fanów przystojnego Georga....

Niesamowicie głośno, strasznie blisko-dziwny....

O północy w Paryżu, Zakochani w Rzymie-lubię filmy Woodiego, wspaniale przy nich odpoczywam, zatem filmy bardzo mi się podobały.

Chłopiec w pasiastej piżamie-poruszający matczyne serce

Marzyciel- film o ocalaniu własnych marzeń

Drzewo życia i Ciekawy przypadek Benjamina Buttona-dla fanów Brada Pitta-dla mnie niezrozumiałe i ciężkie

08:34, madzik120 , O życiu
Link Komentarze (3) »