Durszlak.pl Lista Blogów Kulinarnych
Kategorie: Wszystkie | Feng shui | O życiu | Przepisy | Robótki domowe | Zdrowie
RSS
poniedziałek, 03 stycznia 2011

Kiedy w życiu człowieka nagle pojawia się mały człowiek (nagle, bo jeszcze wczoraj go zupełnie nie było, a dzisiaj już jest) świat staje na głowie. Cały.

Dobra trwa bez podziału na dzień i noc, jesteśmy zmęczone, obolałe i jakoś wcale nie wyglądamy jak te wszystkie usmiechnięte, piękne mamy z bobasem na rękach reklamujące mleko, słoiki, pieluchy czy inne wynalazki współczesnej cywilizacji.

I własnie narodziny syna zainspirowały do pisania tego bloga.Trochę długo to trwało, bo synek skończył już 2 lata, ale dzieki temu, że upłynęło już trochę czasu na wiele rzeczy patrzę z dystansem.

I z perspektywy czasu zastanawiam się czemu nie znalazłam kiedyś takiego miejsca w którym mogłabym znaleźć pocieszenie i odpowiedzi na zwykłe, ludzkie pytania .Uniknęłabym ogromnej dawki stresu i nieustannego poczucia, że nic nie wiem albo, że ciągle coś robię nie tak.

Wiedziałam jedno: świat się przewartościował, ale nie miałam pojęcia, że nagle zechcę być perfekcyjną żoną i matką, idealną kucharką i w ogóle wspaniałą gospodynią i panią domu. Trudno powiedzieć na ile mi się to udało...

 

buty sportowe, obuwie sportowe, sklepy sportowe, buty nike, buty adidas

 

 

14:25, madzik120
Link Dodaj komentarz »