Durszlak.pl Lista Blogów Kulinarnych
Blog > Komentarze do wpisu

Park Krasnala-fajne miejsce dla dziecka

Pora na planowanie wyjazdów: tych dłuższych i tych krótszych. Od czasu jak w naszym domu śmiga dziecko zawsze patrzymy czy w okolicy sa jakieś atrakcje dla synka. W ubiegłym roku bylismy w Parku Krasnala w Nowej Soli w województwie lubuskim i powiem Wam: jest to raj dla dzieci...Po prostu raj.Sami w tym miejscu będziemy żałować, że nie jesteśmy już dziećmi.

Park Krasnala to wielki park zabawy dla dzieci. Nie wiem czy potrafię wymienić wszystkie atrakcje:

Niezliczona ilość ślizgawek (moje dziecko przetestowało każdą), huśtawek, labirynty

Wspaniałe gipsowe zwierzęta: wieeeeelki miś, dinozaury, zebry, słonie, wielbłądy, żubry,krowy, koniki i inne bajkowe stwory.

I oczywiście największy na świecie KRASNAL o wysokości 5,41m wpisany oczywiście do sławetnej księgi! I obok niego wielka PANI KRASNALOWA!

To naprawdę taki mały Disneyland w polskim wydaniu.

Jest czysto, zielono, sa ławeczki dla rodziców, latem można tam kupić lody i pamiątkowego balonika. Mozna napić się pysznej kawy, a nawet pograc w gry.

Wstęp na teren tego magicznego placu zabaw: BEZPŁATNY, a zabawa murowana!!!

 

wtorek, 23 kwietnia 2013, madzik120

Polecane wpisy

  • W zawieszeniu

    Dzisiaj na długim majowym spacerze zrozumiałam, że to moje pisanie o wszystkim i o niczym jest bez sensu. Tyle myśli w mojej głowie, a i tak nie napiszę o wszys

  • Małżeństwo bez nudy

    Przeczytałam gdzieś ostatnio, że głównym powodem jakie mąż i żona na sali rozwodowej podają jako przyczynę, że chcą się rozwieść jest "nuda w związku". Jestem z

  • Moje filmy- czyli maraton zimowy

    MultiBabka zmotywowała mnie do podsumowania obejrzanych zimą filmów, a że zima się przeciąga to trochę się nazbierało....: "Nietykalni" to zdecydowanie numer je

Komentarze
Gość: Aniko, *.internetia.net.pl
2013/04/23 14:42:13
ostatnio zredukowałam swoje wizje parku idealnego dla dzieci - jeśli nie ma wszędzie psich kup, szkła a w piaskownicy nie ma petów - jest to idealne miejsce.
Ot polska rzeczywistość którą dostrzegliśmy dopiero po urodzeniu córki.

Szczytem była kobieta która sikała swoim psem do piaskownicy w chwili gdy już do niej dochodziliśmy (byliśmy na trawniku). Naprawdę baaardzo obruszyła się że zwracamy jej uwagę. Przecież to nie kupa a pies sam wybiera dla siebie idealne miejsce - ona nie może mu tego dyktować. Jestem pełna podziwu dla męża że jej nic nie zrobił bo był naprawdę czerwony.
-
madzik120
2016/01/18 13:53:25
Oczywiście ważne, aby wcześniej odpowiednio zaopatrzyć się w strój sportowy zatem nalot na sklep sportowy.