Durszlak.pl Lista Blogów Kulinarnych
Blog > Komentarze do wpisu

Jak to się stało???

W sumie to ja zupełnie to nie wiem jak to się stało. Moje dziecko czyta, no czyta po prostu weźmie coś i czyta. Ma 4,5 roku...wczoraj przeglądałam kuchnię włoską i słysze nagle :-pizza z pieczarkami, spaghetti po bolońsku, makaron z pesto....I to mu nie przechodzi, bo czyta wszystko wokół. W sumie...to ja mu tylko czytam codziennie bajki przed snem..

-karol jakie znasz zwierzęta? Wymień kilka..

-Kury, koguty, krowy, świnie, kozy, psy, kotki, dinozaury....

czwartek, 25 kwietnia 2013, madzik120

Polecane wpisy

  • Kwiaty w domu

    Nie ma czasu na skoplikowaną uprawe kwiatów i mam w domu tylko 2 gatunki i to bardzo łatwe w uprawie, a podobno też bardzo zdrowe: skrzydłokwiat oraz geranium.

  • Humorki czyli dziecko powiedziało

    Zasłyszane u nas w domu.... -Zgaszacz i wypalacz to...włącznik światła -Mamo patrz, ale wielki chomik! -powiedział w sklepie myśliwskimsyn na widok wypchanego

  • Patologia ciąży- czy można po ludzku?

    Już parę lat minęło od mojego porodu, ale pobyt w szpitalu i całasytuacja okołoporodowa skutecznie zniechęciła mnie do decyzji o kolejnym dziecku. Może przez os

Komentarze
multilady
2013/04/27 22:15:38
Magda, wszystko jasne, to przecież za mamą ;-)
-
Gość: marwiol5722, *.pools.arcor-ip.net
2013/05/02 23:39:32
dzieci nie wiadomo z kad a lapia duzo moj karol po angielsku niemiecku i polsku do 10 liczy a ma 3 lata
-
2013/05/24 12:28:43
Wow! 4,5 roku i czyta- gratuluję :)
Masz bardzo zdolne dziecko :)
Pamiętam, że jak szłam do zerówki to też umiałam czytać, wtedy to był również wyczyn, strasznie mnie nudziło przedszkole i pierwsza klasa :( Ale za to baaardzo dużo czytałam i czytam do dziś więc to na pewno świetnie wpłynie na Twoje dziecko, od lepszej wyobraźni po brak błędów ortograficznych :)
Pozdrawiam !!! :) :)
-
Gość: Gospocha, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/07/05 20:41:34
Moja mlodsza córcia też w tym wieku zaczęła nagle czytać wprawiając mnie w osłupienie. Nauczyła ją starsza siostrzyczka. Nie wiem jak, nie wiem kiedy, to ich tajemnica. Było to prawie 18 lat temu. Dzieci zawsze widziały nas czytających, widocznie czuły potrzebę. I nadal czytają wszystko, co drukowane, czasem kilka książek jednocześnie. Ta umiejętność zaprocentuje Twojemu dziecku w przyszłości.
-
madzik120
2016/01/29 14:17:09
Rzeczywiście jak tylko synek zaczął szkołę...żadnych problemów z nauką, bo sam wyprzedza wykonanie zadań gdyż potrafi przeczytać polecenia. A przy nauce pisania nie robi błędów ortograficznych! Zatem jeśli dziecko jest chętne to polecam!!!